ورود به سیستم
پوستر کنفرانس
زمان باقیمانده
مهلت ارسال مقاله:
برگزاری کنفرانس:
تلاش برای برگزاری مطلوب کنفرانس GIS
1396/09/19 - 14:15

   به زودی چهارمین کنفرانس ملی کاربرد سامانه اطلاعات مکانی درمدیریت صنعت آب و برق( GIS )  در شهر اراک آغاز به کار خواهد کرد.

مهران مامقانی نژاد ،دبیر کارگروه هماهنگی،نظارت و آماده سازی  چهارمین کنفرانس بین المللی GIS در صنعت آب و برق با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای برگزاری چهارمین کنفرانس ملی کاربرد سامانه اطلاعات مکانی درمدیریت صنعت آب و برق( GIS ) طی روزهای 22 و23 آذرماه در شهر اراک ، مسئولیت کمیته برگزار کننده این نمایشگاه بر عهده شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی قرار گرفته است.

   وی از جمله مهم ترین فعالیت های این کمیته را تنظیم برنامه اجرایی همایش، تشکیل واحدهای عملیاتی کمیته اجرایی و انتصاب مسئولین مربوطه ، تعیین محل برگزاری همایش و بازدید و بررسی امکانات و کمبودهای احتمالی آن ، تعیین محل اسکان مدعوین و بازدید و بررسی امکانات و کمبودهای احتمالی آن ، پیگیری و نظارت بر مراحل ثبت نام ، پیگیری و نظارت بر اجرای کلیه فعالیتهای مشخص شده جهت واحدهای عملیاتی کمیته اجرایی و پایش مداوم روند اقدامات اجرایی مطابق با جداول زمانبندی کنفرانس  عنوان کرد.

وی افزود : به منظور هماهنگی ، نظارت و آماده سازی  و همچنین پایش مداوم روند اقدامات اجرایی برای برگزاری این کنفرانس تا کنون جلسات متعدد در این راستا برگزار شده است.

 

 

Copyright © 2018 4GIS. All rights reserved. Created and Supported by Iman Akbari