ورود به سیستم
پوستر کنفرانس
زمان باقیمانده
مهلت ارسال مقاله:
برگزاری کنفرانس:
بکارگیری اپلیکیشن مدیریت کنفرانس ملی کاربرد (GIS) در صنعت آب و برق
1396/09/19 - 12:26

عضو کارگروه فناوری اطلاعات کنفرانس ملی کاربرد (GIS)  از بکارگیری اپلیکیشن مدیریت چهارمین کنفرانس ملی کاربرد (GIS) در صنعت آب و برق خبرداد.

مهندس محمد نیکویی،مدیریت کنفرانس توسط برگزارکنندگان از طریق web،مدیریت برنامه‌های هر یک از شرکت‌کنندگان توسط خودشان از طریق APP،صرفه‌جویی در زمان و حفظ منابع واستفاده از GIS در مدیریت کنفرانس را از اهداف بکارگیری این اپلیکیشن برشمرد.

وی افزود: مسیریابی تا مقصد مبتنی بر GIS،احراز هویت کاربر ثبت نام شده با کد ملی در نرم‌افزار،برنامه کنفرانس، جزییات مقاله ، مدیریت اسکان و پذیرایی شرکت‌کنندگان در کنفرانس کنترل پنل تحت وب، بخش گردشگری و خبرنامه در این اپلیکیشن  وجود دارد.

مهندس نیکویی افزایش دقت و سرعت در گردش اطلاعات کنفرانس شامل ثبت نام، اسکان، پذیرایی ،اطلاع‌رسانی گسترده به مهمانان به‌صورت گروهی و تکی ،امکان به‌روزرسانی برنامه‌ها و دسترسی آسان شرکت‌کنندگان به آخرین اطلاعات برنامه‌های کنفرانس ،ارائه اطلاعات اختصاصی به تفکیک هر مهمان بر اساس کد ملی هر شرکت‌کننده  وامکان ارائه اطلاعات کنفرانس به افراد غیر شرکت‌کننده را از جمله قابلیت های این اپلیکیشن عنوان کرد.

Copyright © 2018 4GIS. All rights reserved. Created and Supported by Iman Akbari