ورود به سیستم
پوستر کنفرانس
زمان باقیمانده
مهلت ارسال مقاله:
برگزاری کنفرانس:
نشست شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استانداری مرکزی
1396/08/27 - 11:09

برگزاری مطلوب چهارمین کنفرانس ملی کاربرد GIS در صنعت آب و برق نیازمند هم افزایی دستگاه های اجرایی است

 

استاندار مرکزی گفت: برگزاری مطلوب چهارمین کنفرانس ملی کاربرد سامانه اطلاعات مکانی( GIS) در صنعت آب و برق نیازمند هم افزایی دستگاه های اجرایی است.

مهندس آقا زاده در نشست شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان مرکزی که در استانداری مرکزی برگزار شد،بابیان این مطلب افزود:انتخاب دکتر اردکانیان با سوابق درخشان علمی شایسته وزارت نیرو است.

 http://www.folder98.ir/1396/06/1511020140.jpg

 

وی ضمن تقدیراز خدمات ارزنده مجموعه وزارت نیرو در استان که بی وقفه در راستای خدمتگزاری به مردم در تلاش هستند،افزود:استانداری حمایت و پشتیبانی لازم را جهت برگزاری شایسته این کنفرانس به عمل می آورد.

مهندس آقا زاده ضمن حمایت از صنایع استان مرکزی خاطرنشان کرد: همیاری لازم در خصوص کاهش مانده بدهی های صنعت آب و برق  صورت می پذیرد.

"مهندس اله داد" رییس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان مرکزی هم در این نشست گفت:هماهنگی و برنامه ریزی های هدفمند در جلسات متعدد جهت برگزاری چهارمین کنفرانس ملی کاربرد سامانه اطلاعات مکانی در صنعت آب و برق صورت پذیرفته است.

وی خاطرنشان کرد:توسعه زمینه استفاده از GIS نقش بسزایی در پیشرفت صنعت آب و برق به همراه دارد.

 

http://www.folder98.ir/1396/06/1511066834.jpg

"مهندس فرهاد شبیهی"رییس برگزاری چهارمین کنفرانس ملی کاربرد سامانه اطلاعات مکانی در صنعت آب و برق هم در این جلسه با اشاره به مدیریت حساس شبکه برق در کشور گفت: از آنجا که استان مرکزی به عنوان پایلوت طرح ملی نقشه برداری کشور انتخاب شده است ، یافته های علمی و تجربی این کنفرانس می تواند نقش موثری در اجرای بهینه طرح ملی نقشه برداری داشته باشد.


"دکتر نجفی "رییس دانشگاه صنعتی اراک نیر در این جلسه گفت:بحث GIS در مرکز تحقیقات توسعه پایدار دانشگاه و صنعت آب و برق جهت کاربردی ساختن و تبادل تجربیات موفق در کنفرانس مذکور در حال پیگیری است.


Copyright © 2018 4GIS. All rights reserved. Created and Supported by Iman Akbari