ورود به سیستم
پوستر کنفرانس
زمان باقیمانده
مهلت ارسال مقاله:
برگزاری کنفرانس:
14-درخواست ارائه Workshop
1395/10/29 - 08:26

فراخوان ارائه کارگاه آموزشی

 از جمله اهداف اصلی چهارمین کنفرانس ملی کاربرد سامانه اطلاعات مکانی، ایجاد فضای تبادل اطلاعات و بررسی چالش‌های علمی و اجرایی فرآیند کاربری آن در کشور با همکاری اساتید، پژوهشگران، صاحب‍‌نظران، متخصصان، سیاست‌گذاران وعلاقه‌مندان حوزه سامانه اطلاعات مکانی می‌باشد. برگزاری کارگاه‌های آموزشی با ماهیت علمی، کاربردی و اجرایی از برنامه‌های حائز اهمیت کنفرانس است. کارگاه آموزشی این کنفرانس با گردآوری خیل کثیری از علاقه‌مندان و دانش‌پژوهان این عرصه، فرصت مناسبی را به منظور تبادل ایده‌ها، هم‌افزایی دانش و انتشار یافته‌های نو و بدیع در زمینه سامانه اطلاعات مکانی GIS) و(SDI فراهم می‌سازد.

لذا علاقه‌مندان می‌توانند عناوین پیشنهادی خود را حول محورهای کنفرانس، ازطریق فرم زیر به ایمیل کنفرانس ارسال نمایند. پس از ارزیابی پیشنهادها، درصورت تصویب آن‌ها درکمیته علمی کنفرانس، کارگاه های پیشنهادی در برنامه کنفرانس لحاظ خواهد شد و هماهنگی‌های لازم با ارائه دهنده از طریق دبیرخانه کنفرانس انجام می‌پذیرد.

جهت دریافت فرم فراخوان ارائه کارگاه آموزشی اینجا کلیک کنید. لطفاً فرم تکمیل شده را با عنوان «فرم کارگاه» به ایمیل کنفرانس   4gis@mpedc.ir   ارسال نمایید.

 

 

 

درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر، با شماره تلفن  08632210361  و فکس 08632231011   در وقت اداری روزهای کاری  و در خارج وقت اداری با شماره همراه   مهندس بصیری  09183639701   تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

Copyright © 2018 4GIS. All rights reserved. Created and Supported by Iman Akbari