ورود به سیستم
پوستر کنفرانس
زمان باقیمانده
مهلت ارسال مقاله:
برگزاری کنفرانس:
پنجمین نشست شورای سیاستگذاری
1396/07/15 - 09:10

معاون مدیرکل دفتر آمار و اطلاعات وزارت نیرو گفت: سیستم اطلاعات مکانی نقش تعیین کننده ای در پیشبرد اهداف عالیه وزارت نیرو دارد.

مهندس حسین آبادی در پنجمین نشست شورای سیاستگذاری  جهت برگزاری چهارمین کنفرانس ملی کاربرد سامانه اطلاعات مکانی در صنعت آب و برق که درشرکت آب منطقه ای استان مرکزی برگزارشد،بابیان این مطلب افزود:حضور و کوشش کلیه شرکت های صنعت آب و برق جهت برگزاری مطلوب این کنفرانس ضروری است.

 http://www.folder98.ir/1396/05/1507448011.jpg

وی برحضورصاحبنظران وشرکت های خارجی با کیفیت در این نمایشگاه که باید توسط کمیته اجرایی پیگیری شود تاکید کرد.

معاون مدیرکل دفتر آمار و اطلاعات وزارت نیرو بابیان اینکه ارتقای سطح علمی مقالات باعث تقویت بنیه علمی سامانه اطلاعات مکانی در صنعت آب و برق می شود،افزود:بنیاد سحاب برای اولین بار جایزه ای به بهترین مقالات ارائه می کند.

 رییس چهارمین کنفرانس ملی "کاربرد سامانه‌ اطلاعات مکانی در صنعت آب و برق" هم در این نشست گفت: توسعه و هم افزایی علمی و افزایش توانمندی سیستم ها و سازمان های حوزه برق و آب در جریان برگزاری این کنفرانس دنبال می شود.

مهندس فرهاد شبیهی اظهار کرد: امسال برای اولین بار صنعت آب و برق با هم در این کنفرانس شرکت می کنند،سه دوره گذشته این کنفرانس تنها در حوزه برق برگزار شده است.

وی خاطرنشان کرد: صنایع برق و آب به عنوان یکی از سازمان های پیشرو در حوزه GIS مطرح است و ارائه خدمات شایسته به مشترکین با پیشرفت درحوزه  GIS محقق می شود.

معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی هم بابیان اینکه تاکنون ۱۲۷مقاله ارسال شده در این کنفرانس داوری شده است،افزود: که از این تعداد مقالات داوری شده ۸۹ مقاله در حوزه برق و ۳۸مقاله در حوزه آب می باشد.

مهندس محمود محمودی تصریح کرد: فضایی بالغ بر۱۵۰۰متر مربع برای نمایشگاه جانبی این کنفرانس در نظر گرفته شده و فرم درخواست نمایشگاه برای شرکت های مرتبط ارسال شده است.

وی بیان کرد: برای ۲۳۰شرکت جهت حمایت واسپانسرینگ چهارمین کنفرانس ملی کاربرد سامانه اطلاعات مکانی در صنعت آب و برق مستنداتی ارسال شده است.

http://www.folder98.ir/1396/05/1507415697.jpg

 

مهندس محمودی براستفاده از تمام ظرفیت های موجود،مشارکت دستگاه های اجرایی ذیربط استان وتدابیرلازم جهت برگزاری درخور این کنفرانس تاکید کرد.

معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی تصریح کرد:ایجاد تبادل آخرین اطلاعات و بررسی چالش های اجرایی در زمینه برگزاری کنفرانس پیشرو را از مهمترین عوامل برگزاری نشست های شورای سیاستگذاری دانست.

گفتنی است، "چهارمین کنفرانس ملی کاربرد سامانه اطلاعات مکانی در صنعت آب و برق ۲۲ و ۲۳ آذرماه سال جاری با مشارکت و همت شرکت‌های آب و برق زیرمجموعه وزارت نیرو مستقر در استان مرکزی و با همکاری استانداری، سازمان نقشه برداری و سایر دستگاه های اجرایی استان با هماهنگی حوزه ستادی وزارت نیرو برگزار شود.

 


Copyright © 2018 4GIS. All rights reserved. Created and Supported by Iman Akbari